...
projekty unii europejskiej

Serwis

Czy wiesz, że w firmie Lubas nie tylko możesz zakupić najlepszej jakości wyroby poliuretanowe L-PUR® ale możesz także zamówić ich montaż wraz z dowozem do klienta i pełną gwarancją na produkt i usługę?
Przedstawiamy Wam naszą wykwalifikowaną kadrę z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalizującą się w montażu sit, lemieszy, skrobaków, podłóg i burt mieszalników oraz pozostałych naszych wyrobów.

Świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju.
Nasz serwis montażowy jest możliwy nie tylko w tygodniu ale również w weekendy.
Odpowiadamy przez to na potrzeby firm, które potrzebują naszego wsparcia, a nie chcą przerywać swojej działalności w ciągu tygodnia.

Ważnym elementem naszej oferty jest gwarancja jakości, którą zapewniają nasi wykwalifikowani pracownicy.
Z pomocą naszych inżynierów, z którymi jeździmy do klientów, świadczymy bezpłatne usługi doradcze w zakresie zastosowań poliuretanowych.
Jesteśmy dla Ciebie aby pomóc Ci dobrać najlepsze rozwiązanie i wykonać profesjonalne pomiary, a to wszystko lokalnie w Twoim zakładzie.

Specjalizujemy się także w wymianie systemów sit gdyż poprawny ich montaż na przesiewaczu jest kluczowy dla jakości kruszywa, dlatego warto zlecić go specjalistom.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, kilkunastoletniemu doświadczeniu oraz gwarancji jakości, można mieć pewność, że prace zostaną wykonane z najwyższą starannością i precyzją.
W końcu to my jako firma LUBAS, wiemy jak najlepiej zamontować nasze rozwiązania aby działały bezproblemowo i jak najdłużej.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.

Nasze certyfikaty:

Certyfikat Pzh
Certyfikat Inet
Certyfikat Gig
NewReport
NewReport
Certyfikat iqnet
Certyfikat PCBC
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español
  • Italiano

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego