...
projekty unii europejskiej

Aktualności

Lubas obecny na targach MARMOMAC 2021

2 września we włoskiej Weronie zakończyły się 55. targi kamieniarskie Marmomac. Firma Lubas zaznaczyła swoją obecność stoiskiem z profilami na koła do traków linowych oraz usługą regeneracji bębnów. Z ogromną przyjemnością przywitaliśmy przedstawicieli firm, z którymi współpracujemy, jak również podjęliśmy rozmowy z nowymi kontrahentami.

Targi Marmomac to wydarzenie niespotykane, to największe targi kamieniarstwa w Europie i na świecie. Targi trwały 4 dni i przyciągnęły tysiące zwiedzających.

W czasie targów obowiązywały zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii COVID-19 takie jak: pomiar temperatury ciała przy bramkach wjazdowych, limity wejść, szybki test, bilety elektroniczne, kontrola odległości społecznej za pomocą 400 kamer, ciągła dezynfekcja obiektów i systemów klimatyzacji. Na terenie targów był stale obecny specjalistyczny zespół medyczny.

Marmomac 2021 przedstawi również zainteresowanym nową formułę internetową, dzięki już aktywnej aplikacji Marmomac Plus. Narzędzie funkcjonowało równolegle z targami.

Zaprezentowane produkty i usługi dla branży kamieniarskiej, to elementy z poliuretanu wydłużające pracę maszyn w procesie cięcia kamienia. Rozwiązania z poliuretanu L-PUR firmy Lubas to przede wszystkim precyzja wykonania, dbałość o szczegóły oraz specjalnie przygotowana mieszanka. W ofercie oprócz dostępnych aż 36. rodzajów profili w stałej produkcji, istnieje również możliwość zamówienia profilu wg specyfikacji klienta. Regeneracja bębnów to obok produkcji profili, unikatowa i jedna z najczęściej wybieranych usług. Polega ona na zerwaniu starej powłoki i nałożeniu nowej z elastomeru poliuretanowego L-PUR. Ponad to Lubas produkuje asortyment dodatkowy dla branży kamieniarskiej w postaci kół, tulei, okładzin i łożysk.

Odwiedzający targi Marmomac 2021 mieli możliwość bliższego zapoznania się z możliwościami technologicznymi firmy, terminami realizacji oraz zobaczenia jak wygląda proces produkcji profili na koła do traków linowych oraz usługa regeneracji bębnów.

Każda osoba odwiedzająca stoisko mogła również zapoznać się z pełną ofertą firmy oraz z najczęściej sprzedającymi się produktami, takimi jak: sita do kopalń, lemiesze do betoniarni czy regeneracja wygładzarek, wykorzystywanymi w innych branżach.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję spotkać się ponownie na następnych targach Marmomac we Włoszech.

 

Galeria

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español
  • Italiano

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego