...
projekty unii europejskiej

Aktualności

Podsumowanie targów 2021

Za nami pracowity rok 2021 oraz powrót do stacjonarnych wersji wydarzeń targowych. W minionym roku wzięliśmy udział jako wystawca na Targi Kamieniarstwa MARMOMAC we Włoszech, Targi Rolnicze AGRO SHOW w Bednarach oraz Targi Kruszyw Hillhead w wersji online.

 

Udział w tych wydarzeniach to dla nas świetna okazja, aby porozmawiać o naszych produktach, ich właściwościach oraz spotkać się z naszymi kluczowymi partnerami, a także aby zainteresować naszymi rozwiązaniami nowych kontrahentów.

Targi HillHead odbywające się corocznie w angielskim kamieniołomie w tym roku przybrały wersję online na platformie przygotowanej przez organizatorów. Nasze wirtualne stoisko przez dwa dni było dostępne dla użytkowników Internetu. Kluczowymi elementami targów były konferencje dostępne online oraz video rozmowy na profilu wystawcy. Nasi specjaliści byli dostępni w czasie trwania targów udzielając informacji na temat sit poliuretanowych, płyt poliuretanowych czy hydrocyklonów.

 

 

 

 

Wystawa rolnicza Agro Show odbywająca się w Bednarach pod Poznaniem również i tym razem cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Na naszym stoisku odwiedzający mieli okazję zapoznać się z wyrobami wyłożonymi powłoką poliuretanową L-PUR stosowaną w branży rolniczej, takich jak rury transportowe, kształtki, kolana, rozdzielacze, przejściówki czy płyty do redlerów.

Natomiast trzecie, a zarazem ostatnie targi tego roku, w których braliśmy udział to targi kamieniarskie Marmomac we włoskiej Weronie, na których zaprezentowaliśmy profile do traków linowych oraz usługę regeneracji bębnów.

 Na nadchodzący przyszły rok planujemy udział w 8 wystawach targowych polskich i zagranicznych. Firma Lubas wytwarza produkty dla kilkunastu branż ciężkich, w związku z czym tak szeroki udział firmy w tego typu wydarzeniach.

Dzięki uczestnictwu w targach otwieramy się na nowe branże i nowe rynki. Możemy obserwować innych, rozwijać się i wdrażać nowe projekty. Każde targi to powiew nowości dla branży w której działamy. Szukamy nowych rozwiązań, a dzięki doświadczeniu produkujemy wyroby jeszcze bardziej dopasowane do Państwa wymagań. Na targach naszym głównym celem zawsze jest umocnienie więzi z kontrahentami i partnerami oraz godne reprezentowanie polskiej marki na arenie międzynarodowej. Obecnie działamy w 42 krajach na 6 kontynentach, targi to dla nas jedne z najważniejszych wydarzeń w roku. Do zobaczenia na targach w 2022 roku.

Wszystkie wydarzenia minione oraz nadchodzące znajdą Państwo w zakładce: https://lubas.com/wydarzenia/

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español
  • Italiano

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego