projekty unii europejskiej

Aktualności

Spotkajmy się na HILLHEAD DIGITAL

Już za tydzień, w dniach 30-31 marca br., dołączymy jako wystawca do HILLHEAD, jednych z największych w Europie, targów branży kruszyw. Targi corocznie odbywają się na terenie kamieniołomu Hillhead w hrabstwie Derbyshire w Wielkiej Brytanii, jednakże ze względu na obecną sytuacją związaną z pandemią COVID-19 wydarzenie pierwszy raz przyjmie wyjątkowy charakter i odbędzie się online za pośrednictwem strony www.hillhead.com i specjalnie do tego przygotowanej platformie.

W czasie dwóch dni targów będzie możliwość uczestnictwa w konferencjach tematycznych, w których poruszane będę tak ważne tematy jak: kryzys węglowy, zdrowie i bezpieczeństwo, dekarbonizacja, digitalizacja, inteligentna kontrola roślin, ewolucja interfejsu czy odprowadzanie ciepła z autostrad. Targi jednakże głównie będą skierowane na podtrzymanie dotychczasowych kontaktów biznesowych oraz nawiązanie nowych relacji.

Zapraszamy obecnych i przyszłych partnerów biznesowych do naszego wirtualnego stoiska, w ramach którego możemy porozmawiać na żywo poprzez videorozmowę lub na chacie o naszych poliuretanowych rozwiązaniach w branży kruszyw.

Po rejestracji na www.hillhead.com jesteśmy dostępni pod adresem: https://virtual.angel.events/932858003/exhibition/booth/160461

Można jej dokonać przed rozpoczęciem targów lub w ich trakcie w dniach 30-31 marca 2021.

Na naszym profilu znajdą Państwo informacje na temat firmy Lubas oraz produkowanego asortymentu.­

 

Galeria

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego