projekty unii europejskiej

Aktualności

Targi SaMoTer we Włoszech

W dniach od 3 do 7 maja 2023 odbędą się targi SaMoTer we Włoszech, w Weronie i są organizowane przez Veronafiere. Targi SaMoTer skupiają się na tematyce maszyn i sprzętu budowlanego, wyposażenia dla kamieniołomów i kopalni, a także na innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu betonowego. Wśród wystawców można znaleźć producentów koparek, ładowarek, walców drogowych, żurawi i wiele innych. To prestiżowe wydarzenie jest idealną okazją do zaprezentowania naszych poliuretanowych rozwiązań L-PUR® szytych na miarę.

Na stoisku firmy Lubas będzie można zobaczyć wiele elementów L-PUR®, które są dedykowane m.in. dla: branży kruszyw, betonu oraz maszyn drogowych. Wśród nich znajdują się sita do przesiewaczy, lemiesze do betonu, krążniki oraz skrobaki do przenośników taśmowych i easy-pady do maszyn drogowych. Wszystkie nasze elementy są starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości poliuretanu, co gwarantuje nie tylko trwałość i niezawodność, ale także wydajność.

Obecność firmy Lubas na targach SaMoTer to doskonała okazja dla przedstawicieli branży, aby poznać nasze najnowsze rozwiązania, a także nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy. Na stoisku  będą obecni nasi handlowcy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą fachowej porady.

Anna Ellert, Mariusz Lubas i Jacek Mamot, to trzej przedstawiciele firmy Lubas, którzy będą obecni na targach i czekają na spotkanie z Państwem. Można z nimi skontaktować się bezpośrednio poprzez adresy e-mail: anna.ellert@lubas.com, mariusz.lubas@lubas.com, jacek.mamot@lubas.com.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy (hala 10, stoisko N1) Lubas na targach SaMoTer w celu zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami poliuretanowymi dla wielu branż.

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español
  • Italiano

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego