...
projekty unii europejskiej

Wydarzenia

Targi SOLIDS 2022

Zapowiada się bardzo wystawowy rok. Już w lutym wracamy na targi. Pierwszym wydarzeniem tego typu będą targi materiałów sypkich SOLIDS w Dortmundzie.

Na stoisku firmy Lubas znajdą Państwo produkty dedykowane branży kruszyw takie jak sita oraz branży Agro, z naciskiem na wyroby pracujące w pojazdach i urządzeniach rolniczych.

Najpopularniejszymi produktami są sita i płyty poliuretanowe. Zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z rodzajami sit odlanych z poliuretanu takimi jak sita modułowe, wkładkowe, naciągane, membranowe, gumowe, jak również maty do systemów przesiewających Livell i Binder. Topowe produkty jakimi są sita poliuretanowe cechują się wytrzymałością na drgania mechaniczne, powtarzalną jakością przesiewu czy niską emisją hałasu. Zakres oczka zaczyna się od szczelin wielkości 0,5×11,5 mm do oczek kwadratowych wielkości 120×120 mm, co daje szerokie spektrum możliwości. Firma Lubas produkuje sita dopasowane do każdego rodzaju przesiewacza.

W ofercie firmy Lubas znajduje się 12 rodzajów płyt L-PUR, a są to: płyty podstawowe, w postaci pasów, płyty na blachach pełnych i z otworami, płyty z zatopioną blachą perforowaną, z otworami i śrubą montażową, z zatopioną siatka stalową, z otworami i zaślepką, płyty z magnesami, płyty karbonowe i kieszeniowe.

W czasie targów można będzie zapoznać się bliżej z właściwościami oraz możliwościami płyt wykorzystywanych do wyłożenia zsypów.

Z dostępnego asortymentu wybrane zostały wyroby i usługi, dedykowane branży rolniczej, wyłożone wewnątrz poliuretanem, takie jak rury, kolana, rozdzielacze, kształtki czy redlery. Przedstawimy również usługę wyłożenia pomp poliuretanem.

Targi SOLIDS to idealna platforma biznesowa, to miejsce spotkań dostawców i producentów całego przemysłu materiałów sypkich, z branż technologii przetwórstwa i żywności. Wystawcy krajowi i zagraniczni prezentują swoje technologie w zakresie przetwarzania, obsługi, przechowywania, przemieszczania i analizy proszków, granulatów oraz innych materiałów sypkich takich jak zboża czy uprawy rolnicze. Odwiedzający to czołowi decydenci i nabywcy poszukujący konkretnych rozwiązań pochodzący z branż przetwórczych, takich jak inżynieria mechaniczna i zakładowa, górnictwo, wydobycie kamienia i ziemi, żywność czy pasze. Targi SOLIDS to 500 wystawców oraz 6000 odwiedzających.

Targi zostaną przygotowane z zachowaniem wszystkich obostrzeń pandemicznych oraz dostosowane do zwiedzających i wystawców w razie zmian.

Targi SOLIDS to targi lokalne, które odbędą się 22 i 23 czerwca 2022 roku w niemieckim Dortmundzie. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska nr E17 w hali nr 4, gdzie będą czekać na Państwa specjaliści od rozwiązań poliuretanowych stosowanych w branży materiałów sypkich.

 

 

 

 

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español
  • Italiano

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego