...
projekty unii europejskiej

Aktualności

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2021, Bednary

Z końcem września 2021 r. odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie, podczas której producenci nasion, nawozów, środków ochrony roślin i innych branż związanych z rolnictwem prezentują swoje najnowsze rozwiązania i technologie. Odwiedzający targi rolnicze mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą spotkać się z przedstawicielami firm związanych z branżą rolniczą.

Firma Lubas po raz kolejny weźmie udział w targach, gdzie zaprezentuje rozwiązania dla branży transportu materiałów sypkich. Wystawa będzie świetną okazją do zapoznania się z naszymi wyrobami w zakresie wyłożenia elementów stalowych warstwą trudnościeralną L-PUR. Zaprezentowane będą wszelkiego rodzaju wyroby do przenośników (redlery, U-kształtne, ślimakowe itp), rozdzielacze – niezależnie od kształtu i rodzaju, trójniki, kolana, przesypy, głowice, stopy, hamulce oraz wszelkiego rodzaju kształtki.

Serdecznie zapraszamy obecnych i przyszłych klientów do odwiedzenia stoiska Lubas. Z przyjemnością rozpatrzymy każdą możliwość współpracy. Na stoisku będą czekać na Państwa doświadczeni inżynierowie i sztab handlowców, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące technologii i korzyści płynących z zastosowania elementów wyłożonych poliuretanem L-PUR.

Nasi handlowcy oraz inżynierowie czekać będą na Państwa w sektorze C, droga zwiedzania nr 1, stoisko nr 74.

Spotkajmy się na AGRO SHOW Bednary 2021.

targi Agro Show 2021

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español
  • Italiano

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego