...
projekty unii europejskiej

Aktualności

Nadchodzące wydarzenia targowe 2022

W roku 2022 planujemy udział w 8 wystawach targowych polskich i zagranicznych. Firma Lubas wytwarza produkty dla kilkunastu branż ciężkich, w związku z czym tak szeroki udział firmy w tego typu wydarzeniach.

Rok 2022 zaczniemy od międzynarodowej wystawy maszyn i sprzętu dla górnictwa MiningWorld Russia organizowanej w Moskwie.

 

Targi MiningWorld Russia (26-28 kwiecień 2022, Moskwa, Rosja)

W kwietniu zobaczymy się na największych targach kopalnianym na wschodzie Minning Russia w Moskwie. 26. międzynarodowa wystawa maszyn i urządzeń dla przemysłu górniczego, obróbki i transportu surowców mineralnych to świetna okazja, aby przedstawić nasze rozwiązania dla branży górniczej w postaci sit, hydrocyklonów czy usługi wyłożenia produktów powłoką poliuretanową L-PUR.

Targi Expo Lesni lom (07-09 czerwiec 2022, Brno, Czechy)

Międzynarodowe Pokazowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Górnictwa, Przetwórstwa i Budownictwa są jednymi z najchętniej odwiedzanych targów górniczych w Europie. W związku z pandemią Covid-19 targi EXPO Lesní lom odbędą się po czteroletniej przerwie. Targi to świetna okazja do zapoznania się z innowacyjnymi pomysłami w przemyśle kopalnianym i wydobywczym. EXPO Lesní lom wspiera rozwój firm działających w sektorach: Technologia wydobycia, załadunku i transportu, maszyny i urządzenia do przeróbki minerałów, maszyny i urządzenia do recyklingu materiałów budowlanych, urządzenia do ekologicznej eksploatacji zakładów górniczych, usługi i działania towarzyszące, ciężarówki, pojazdy specjalnego przeznaczenia, pojazdy terenowe czy praca projektowa.

Na targach zaprezentujemy m. in. nasze najnowsze sita poliuretanowe L-PUR, skrobaki podtaśmowe, hydrocyklony.

Targi Hillhead (21-23 czerwiec 2022, Kamieniołom Hillhead, Anglia)

Targi Hillhead odbywające się w kamieniołomie to największa w Wielkiej Brytanii wystawa dotycząca wydobycia, budownictwa i recyklingu.

W roku 2022 wracamy na targi Hillhead z sitami poliuretanowymi i stalowymi do przesiewania kruszyw, płytami poliuretanowymi do transportu materiałów sypkich i pasami poliuretanowymi. Można będzie zapoznać się z rozwiązaniami powłoki z poliuretanu w zsuwniach, przesypach, pompach i rurach. Z naszymi ekspertami będzie można porozmawiać również o uszczelnieniach i akcesoriach do przenośników taśmowych, takimi jak krążniki, pierścienie.

Targi SOLIDS (22-23 czerwiec 2022, Dortmund, Niemcy)

Targi SOLIDS to idealna platforma biznesowa, to miejsce spotkań dostawców i producentów całego przemysłu materiałów sypkich, z branż technologii przetwórstwa i żywności. Wystawcy krajowi i zagraniczni prezentują swoje technologie w zakresie przetwarzania, obsługi, przechowywania, przemieszczania i analizy proszków, granulatów oraz innych materiałów sypkich takich jak zboża czy uprawy rolnicze.

Na targach wystawimy produkty odlane z poliuretanu dla branży rolniczej oraz betonu, takie jak rury z powłoką poliuretanową L-PUR, płyty poliuretanowe, sita poliuretanowe czy skrobaki podtaśmowe.

Targi Górnictwa Katowice (06-09.09.2022, Katowice, Polska)

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego to platforma licznych spotkań biznesowych, konferencji i sympozjów, podczas których poruszane będą tematy branży wydobywczej. Wystawcy uczestniczący w targach będą mieli niepowtarzalną okazję nie tylko przedstawienia swojej ofert maszyn, urządzeń i technologii, ale również: zapoznania się z rozwiązaniami planowanymi w branży, poznania konkretnych rozwiązań  wspierających transformację firm i instytucji działających w otoczeniu górnictwa i energetyki.

Wystawa rolnicza AGRO SHOW (22-24.09.2022, Bednary, Polska)

AGRO SHOW to coroczna wystawa rolnicza odbywająca się na płycie lotniska Bednary koło Poznania. Targi co roku przyciągają tysiące zwiedzających. Wśród odwiedzających można zauważyć przedsiębiorców, dystrybutorów, rolników oraz uczniów  szkół rolniczych. Targi to okazja do zapoznania się ze nowoczesnym sprzętem rolniczym, pojazdami rolniczymi, infrastrukturą towarzyszącą jak również akcesoriami, usługami, nawozami.

Nie licząc okresu pandemicznego, każdego roku na targi zabieramy wyroby z poliuretanowe wspierające branżę rolniczą.

Targi kamieniarskie MARMOMAC (27-30.09.2022, Werona, Włochy)

Targi MARMOMAC to największe targi kamieniarskie na świecie. Na terenie Włoch znajduje się zagłębie kamieniołomów marmuru i z tego powodu Werona stała się centrum targów branżowych na świecie.

Podobnie jak w roku 2021 na targi MARMOMAC zamierzamy pojechać z rozbudowaną ofertą dotyczącą poliuretanowych profili na koła do traków linowych. Oprócz produkcji profili zajmujemy się regeneracją bębnów do traków linowych, a z każdym rokiem udoskonalamy metodę odlewu wstęgą. Ta usługa również pojawi się na targach.

Targi budowlane bauma (24-30.10.2022, Monachium, Niemcy)

Bauma to największe na świecie Targi Maszyn Budowlanych, Maszyn Budowlanych, Maszyn Górniczych, Pojazdów Budowlanych i Sprzętu Budowlanego.

Targi to świetne miejsce do zaprezentowania szerokiego asortymentu dla branży budowlanej, jakim dysponujemy. Na naszym stoisku pojawią się akcesoria do przenośników taśmowych, usługa regeneracji pomp, sita poliuretanowe L-PUR, płyty poliuretanowe i wiele innych wyrobów produkowanych w naszym zakładzie w Wieczfni Kościelnej.

Do zobaczenia na targach w 2022 roku!

Wszystkie wydarzenia minione oraz nadchodzące znajdą Państwo w zakładce: https://lubas.com/wydarzenia/

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español
  • Italiano

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego