...
projekty unii europejskiej

Aktualności

Nadchodzące wydarzenia targowe 2024

W roku 2024 planujemy wziąć udział w 5 wystawach targowych, które odbędą się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Przed nami wspaniały czas, który pozwoli nam na wymianę doświadczeń i zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań poliuretanowych L-PUR® w różnych branżach! Firma Lubas posiada na swoim koncie ponad 50 000 gotowych wyrobów, które znajdują zastosowanie m.in. w sektorze surowców mineralnych, produkcji betonu, maszyn drogowych, czy też przemyśle kamieniarskim.

MARZEC

UK CONCRETE SHOW (20-21 marca, Wielka Brytania)

Pierwsze targi UK CONCRETE SHOW odbędą się już 20-21 marca w miejscowości Birmingham w Wielkiej Brytanii. Brytyjskie Targi Betonowe organizowane są co roku i stanowią doskonałe miejsce do spotkań wystawców, którzy chcą podzielić się doświadczeniem, wymianą spostrzeżeń i zaprezentować produkty wykorzystywane podczas produkcji i dostaw betonu. W wydarzeniu weźmie udział ponad 200 producentów, dostawców i usługodawców, w tym my! Na naszym stoisku nie zabraknie produktów L-PUR® m.in. takich jak spowalniacz do betonu, lemiesze, skrobaki, podłogi i okładziny do mieszalników, czy też tłoki do betonopomp.

CZERWIEC

HILLHEAD (25-27 czerwca, Wielka Brytania)

Drugim miejscem, które planujemy odwiedzić są targi HILLHEAD organizowane w dniach 25-27 czerwca w miejscowości Buxton w Wielkiej Brytanii. Kamieniołomy, budownictwo, recykling – tak w trzech słowach można określić HILLHEAD. W 2022 r. targi zrzeszyły ponad 600 światowych producentów, dostawców i usługodawców, którzy mogli zaprezentować swoje produkty. Wyróżniają je pokazy na żywo, które umożliwiają obserwowanie prawdziwej „pracy” w środowisku kamieniołomów. Czym zaskoczą nas w 2024 r. ? My już nie możemy się doczekać!

Na targi zabierzemy ze sobą m.in. nasze bestsellery L-PUR®, czyli sita poliuretanowe do przesiewania kruszyw, płyty poliuretanowe do transportu materiałów sypkich oraz pasy poliuretanowe. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z naszymi specjalistami na temat wykorzystania powłoki z poliuretanu w pompach, rurach, czy też poruszyć kwestię akcesoriów L-PUR® do przenośników taśmowych tj. krążników oraz pierścieni.

WRZESIEŃ

TARGI GÓRNICZE KATOWICE (4-6 września, Polska)

Po wakacjach czeka nas wrześniowy maraton targowy. Zaczynamy od Targów Górniczych w Katowicach planowanych na 4-6 września. To prawdziwa gratka dla wszystkich przedsiębiorców związanych z przemysłem ciężkim. Dają one możliwość zaprezentowania produktów działających w środowisku górnictwa, energetyki i innych gałęzi przemysłu ciężkiego. Czekamy na Was!

AGRO SHOW BEDNARY (19-22 września, Polska)

AGRO SHOW BEDNARY to międzynarodowa wystawa rolnicza. Przedsiębiorcy mają okazję zaprezentować najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze, a także inne produkty niezbędne w tym sektorze. Podczas 3 dni wszyscy uczestnicy AGRO SHOW będą mieli szansę poznać kompleksową ofertę środków produkcji i usług dla rolnictwa. Nas też tam nie zabranie! Na naszym stoisku odnajdziecie wyroby poliuretanowe L-PUR®, które wspierają branżę rolniczą! Serdecznie zapraszamy!

MARMOMAC (24-27 września, Włochy)

Na koniec MARMOMAC, czyli najważniejsze targi na świecie poświęcone branży kamieniarskiej. Stanowią one doskonałą szansę do tego, aby poznać innowacyjne produkty z zakresu całego łańcucha produkcji kamienia. To wydarzenie, którego nie można przegapić. Targi odbędą się w Weronie w dniach 24-27 września. Wyjątkowe włoskie miasto stanie się centrum spotkań przedsiębiorców z całego świata związanych z branżą. Na stoisku firmy Lubas nie zabraknie m.in. poliuretanowych profili na koła do traków linowych L-PUR® oraz oferty związanej z regeneracją bębnów do traków linowych.

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español
  • Italiano

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego