...
projekty unii europejskiej

Aktualności

Konferencja Zdrowie i Rozwój Mazowsza

         15 września br. w Ciechanowie odbyła się Konferencja Zdrowie i Rozwój Mazowsza. Zdrowie i Rozwój Mazowsza to cykl konferencji poświęconych Funduszom Europejskim na Mazowszu, organizowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych.

            Firma Lubas miała zaszczyt i przyjemność przedstawić swoje stanowisko w panelu “Subregion Ciechanowski w obliczu pandemii – bariery i wyzwania” poświęconym beneficjentom w temacie walki z pandemią oraz rozwoju przedsiębiorstwa w tym niełatwym okresie.

          Konferencję rozpoczął Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego. Na konferencji o minionej perspektywie finansowania wsparcia z Unii Europejskiej mówiła Elżbieta Szymanik, Zastępca Dyrektora ds. EFS Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Marcin Wajda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Unijnych UMWM przedstawiał koncepcję przyszłej perspektywy finansowej.

         Zaproszeni beneficjenci mówili o barierach i wyzwaniach w obliczu pandemii oraz o pozyskanych na przestrzeni lat dofinansowaniach. Prelegowali: Joanna Potocka – Rak, Starosta Powiatu Ciechanowskiego, Andrzej Kamasa, Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Ciechanowie, Iwona Szwejkowska, Kierownik Działu Rozwoju Państwowej Uczelni Zawodowej im. I. Mościckiego, Piotr Wójcik, Kanclerz Państwowej Uczelni Zawodowej im. I. Mościckiego w Ciechanowie. Robert Szczepankowski, Prezes T4B. Ze strony firmy Lubas prezentował Krzysztof Przybyłko, mówiąc o sposobach radzenia sobie z czasie pandemii COVID-19 oraz o inwestycjach poczynionych ze środków UE. Natomiast Elżbieta Kozubek, Dyrektor Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego mówiła o konsultacjach społecznych niezbędnych do wdrożenia nowej perspektywy finansowej.

           Konferencja regionalna zakończyła się występem przygotowanym przez Powiatowe Centrum Kultury w Ciechanowie.

Link do konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=bAVvY69prdc

Galeria

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español
  • Italiano

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego