...
projekty unii europejskiej

Aktualności

Nowa hala magazynowa

W parze z dynamicznym rozwojem rynków sprzedaży podąża poszerzenie infrastruktury oraz udoskonalenie technologii.  Zwiększona ilość zamówień i tym samym zwiększona produkcja sprawia, że firma wychodzi naprzeciw nowo- pojawiającym się potrzebom. Rozbudowywane są działy, a czołowe produkcje dzielone na hale. Budowa nowej przestrzeni produkcyjnej, jak i magazynowej  musi podążać za tymże rozwojem.

Obecnie na terenie przedsiębiorstwa znajduje się 6 hal: magazyn stali, ślusarnia, w której składane i spawane są formy, hala, na której znajduje się wydział CNC, wydział tokarski i wydział kół, rolek i wałów, hala produkcji podstawowej, hala produkcji sit, magazyn wyrobów gotowych.

Planowana hala namiotowa będzie miała powierzchnię 1000 m kw. W najbliższym czasie zaplanowane jest wylanie fundamentów, postawienie konstrukcji, prace elektryczne i wykończeniowe. Obecnie została wykonana zabudowa pod płytę fundamentową. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na jesień tego roku.

Na hali przygotowywane i magazynowane będą wyroby dedykowane dla branży Agrotransport, czyli rury, kolana, hamulce, rozdzielacze, noski zasypowe, stopy podnośników kubełkowych, redukcje, kształtki, przejściówki, trójniki, redlery, elastyczne rękawy i wiele innych wyrobów. Stosowane rozwiązanie w tej branży to pokrywanie armatury do transportu materiałów sypkich (i nie tylko) od wewnątrz, jak i zewnątrz warstwą poliuretanu L-PUR, dzięki której niemal kilkukrotnie zwiększona jest żywotność pokrywanych elementów oraz znacząco redukowany jest poziom hałasu.

Jako uzupełnienie przestrzeni hala wyposażona zostanie w profesjonalną komorę śrutowniczą z zamkniętym obiegiem ścierniwa. Zgarniaki i podajnik kubełkowy automatycznie napełniający podajnik ścierniwa zapewni stabilniejszy i krótszy proces. Zwiększy to efektywność przygotowania zbrojeń. Umieszczenie scentralizowanego gniazda podkładowania zbrojeń poprawi powtarzalność powstających wyrobów oraz skróci dotychczasowy proces eliminując marnotrawstwo w myśl zasad Lean Management. To w myśl założeń Lean Management realizowany jest od paru lat proces produkcji.

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebook `u i LinkedIn`ie.

Galeria

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский
  • Español
  • Italiano

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego